Kuidas tulla välja vaimsetest õpetustest?

seminar

Indrek Luide

Indrek Luide

Kasvanud kristlikus peres. Päästetud sain 12 aastaselt. Abielus viimased 36 aastat. Peres 6 last ja 6 lapselast. Inderk ütleb:”Mäletan, kui olin kuskil vanuses 13, kui isaga vestlesime maailma religioonidest ja usunditest ja ta ütles mulle, et ta on need kõik läbi käinud ja jõudnud Kristuse juurde. Soovitus oli oma elu rajada otseteele mitte ringteele, et leida see eluallikaga side, mis igale inimesele võimalusena on antud!” Aastast 1987 töötanud pastori ametis 4 koguduses, viimased 7 aastat EEA peasekretär ja kuni eelmise aasta lõpuni KrIK tegevjuht. Pereraadios 15 aasta jooksul salvestanud üle 600 raadiosaate Missioonikandja! Koostöös EEA misjonitoimkonna ja TV7-ga alustas 2018 aastal misjonisaatesarjaga "Maitse Misjonit".

Kairi Palmik

Olen käinud koos Jumalaga alates okt 2017. Sinnamaani ei tundnud ma tõelist Jumalat, vaid Tema erinevaid koopiaid. Olles pärit mittekristlikust perekonnast otsisin ARMASTUST ja TÕDE maailmast: edukast karjäärist, suhetest ja lõpuks new age'st. Elasin oma loodud usu sees, teadmata, et see ei vii kestva rahu ja rõõmuni, kuni Jumal mind kutsus ja puudutas. Tegin vana eluga lõpparve ja viimane pusletükk sai paika. Olen leidnud oma imelise tee koos Jeesusega, kes vaatamata pikale eneseotsingute kadalpiule on mind taaskord üles ehitamas. Täna olen aktiivne Nõmme Babtistikoguduse liige. Nälga Elava Vee ja "rammusa" vaimutoidu järgi aitab leevendada Valgusetee piiblikool, osalemine koguduse naisteosaduse tiimis, Alfa kursuse tiimis ja huvipakkuvatel kristlikel seminaridel.

Speaker 1
Aimur Saar

Aimur Saar

Olen sündinud 1977.a. 25.mail ja veetnud lapsepõlve Peipsi järve ääres, kuhu elutee on nüüd ka suurel määral tagasi toonud. Suurimad huvid ja hobid on muusika, looming, loodus, ajalugu, arheoloogia, tehnika, kalastamine, psühholoogia. Õppinud müügitööd, laevajuhtimist, päästetööd ja erinevate koolituste ja kursuste kaudu ka erinevaid teisi alasid. Olen lapsepõlvest alates olnud uudishimulik avastaja ja katsetaja, mitmekülgsete huvide ja hobidega ning samas ka eriti nooremas eas kangekaelne, isepäine ja jonnakas tegelane. Seetõttu olen olnud ka õppimise osas parim just iseõppijana, nendes alades, mis huvi pakuvad. Pidanud erinevaid ameteid ja omandanud erinevaid oskusi tänu mitmekesistele huvidele ja annetele. Sügavad mõtisklused, läbielamised ja kogemused viisid teismelisest alates aina keerulisemate küsimusteni, et kust me tuleme, kes me oleme, kuhu läheme. See kõik viis ka filossoofia, psühholoogia, astronoomia, astroloogia, bioenergeetika ja esoteerika kombinatsioonini minu praktikates ja nö. new age radadele. Selles maailmas kujundasin endale lõpuks sobiva käekirja ja metoodika ning praktika, kus põhiliselt põimisin teetatervendamise meetode bioenergeetikaga.
Jeesuse juurde tulin 2016.a. detsembri keskel. Täna tegelen väikeettevõtlusega ja ka pisemal määral heategevusega. Olen kogemusnõustaja, teostan ravimassaazi, toimetan maatöödega lapsepõlvekodus. Olen peaaegu aasta abielus. Pildi autor: Aldo Luud

Anre Matetski

Anre on endine Eesti meister kickpoksis, mitmete rahvusvaheliste võistluste võitja ja treener, EV kaitsejõududes teeninud välismissioonidel snaipri ja VIP-ide ihukaitsjana. Ta rajas Valguse Tee Vabakoguduse juurde Vabastusteenistuse tööharu ja juhib seda alates 2017. aastast. Omab laialdasi kogemusi negatiivsete vaimse maailma ilmingutega toimetulemiseks. Anre on abielus ja nelja lapse isa.

Anre Matetski
Mart Metsala

Mart Metsala

Mart on endine rockmuusik, kes on viimased 30 aastat töötanud pastorina. Ta on Valguse Tee Vabakoguduse rajaja ja juht. Pikal eluteel on olnud palju erinevaid kogemusi vaimsete nähtustega – nii heade kui halbadega. Mart on abielus, peres on viis last; hobilt natuke jahimees, kuid kodus on kaks toredat, täitsa elus kassi.