Minu lapsed ei ole minu sarnased

Seminar

Speaker 1

Ilmar Tomusk

Ilmar Tomusk on sündinud 28. juunil 1964 Tallinnas. Ta on Eesti riigiametnik ja lastekirjanik. Alates 5. oktoobrist 1995 on Ilmar Tomusk Keeleinspektsiooni peadirektor.
1971–1982 õppis ta Tallinna 32. Keskkoolis. Ta lõpetas aastal 1989 Tallinna Pedagoogilise Instituudi eesti keele ja kirjanduse õpetajana.
2002. aastal kaitses Tallinna Tehnikaülikooli Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Instituudis doktorikraadi haldusjuhtimises, doktoritöö "Eesti keelepoliitika põhimõtted ja dünaamika eurointegratsiooni ja rahvusvaheliste inimõiguste kontekstis". Tema juhendajaks oli professor Ülo Kaevats.

Karita Kibuspuu

Karita Kibuspuu on nelja lapse ema ja psühholoogiamagister, Tartu Ülikooli tudengite psühholoog. Koolitajana on Karitale eriliselt südamelähedased paarisuhteid ning emotsionaalset tervist puudutavad teemad. Karita on Tartu Risttee koguduse liige

Speaker 1
Speaker 1

Mati Ilmjärv

Olen kahe lapse isa, abielus praeguseks 19 aastat. Organisatsiooniline kuuluvus: MTÜ Isata Laste Heaks juhatuse liige. Õppinud sotsiaaltööd Tallinna Ülikoolis ning töötanud Harju Maakohtus kriminaalhoolduse valdkonnas süü- ja väärtegude eest karistatud teismeliste noortega ja Tallinna Südalinna Koolis sotsiaalpedagoogi ja sotsiaalhoolekande valikaine õpetajana. Peres kasvavad 14-aastane poeg Martin ja 16-aastane tütar Mona Marta. Laste kasvatamise juures pean oluliseks nende kaasamist pere ettevõtmistesse. Isana soovin olla hooliva ellusuhtumise ja kristlike väärtuste edasiandja.