Minu lapsed ei ole minu sarnased

Seminar

Elina Kivinukk

Elina Kivinukk

Elina Kivinukk on Tallinna Kristliku Mosaiik Koguduse liige, vabakutselisena teeb hulgaliselt koolitusi psühholoogiast, vaimsest tervisest ning spordist. Ta on omandanud spordipsühholoogia hariduse Jyväskylä ning Leipzigi ülikoolis ja sel aastal on käivitamas spordikaplanaati Eestis.

Karita Kibuspuu

Olen psühholoog ja pereterapeut. Abielus ja 5 lapse ema. Kuulun Tartu Risttee kogudusse. Sündinud ja kasvanud Tallinnas, kuid juba peaaegu 24a elanud Tartus. Keilaga on mul väga isiklik suhe: minu isa on siin koolis käinud, mina ise veetnud siit vaid mõne minuti autosõidu kaugusel Kloogarannas kõik oma lapsepõlvesuved ning viimased paarkümmend aastat elab Keilas minu vanema venna pere.

Karita Kibuspuu
Mati Ilmjärv

Mati Ilmjärv

Olen kahe lapse isa, abielus praeguseks 19 aastat. Organisatsiooniline kuuluvus: MTÜ Isata Laste Heaks juhatuse liige. Õppinud sotsiaaltööd Tallinna Ülikoolis ning töötanud Harju Maakohtus kriminaalhoolduse valdkonnas süü- ja väärtegude eest karistatud teismeliste noortega ja Tallinna Südalinna Koolis sotsiaalpedagoogi ja sotsiaalhoolekande valikaine õpetajana. Peres kasvavad 14-aastane poeg Martin ja 16-aastane tütar Mona Marta. Laste kasvatamise juures pean oluliseks nende kaasamist pere ettevõtmistesse. Isana soovin olla hooliva ellusuhtumise ja kristlike väärtuste edasiandja.

Ilmar Tomusk

Ilmar Tomusk on sündinud 28. juunil 1964 Tallinnas. Ta on Eesti riigiametnik ja lastekirjanik. Alates 5. oktoobrist 1995 on Ilmar Tomusk Keeleinspektsiooni peadirektor.
1971–1982 õppis ta Tallinna 32. Keskkoolis. Ta lõpetas aastal 1989 Tallinna Pedagoogilise Instituudi eesti keele ja kirjanduse õpetajana.
2002. aastal kaitses Tallinna Tehnikaülikooli Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Instituudis doktorikraadi haldusjuhtimises, doktoritöö "Eesti keelepoliitika põhimõtted ja dünaamika eurointegratsiooni ja rahvusvaheliste inimõiguste kontekstis". Tema juhendajaks oli professor Ülo Kaevats.

Ilmar Tomusk
Jane Üprus

Jane Üprus

Olen olnud abielus 21 aastat ja kolme poja ema. Vanem poeg Jan Markus on 19 aastane, Johann Mattias 13 ja Joonah Marten 11 aastane. Olen õppinud IT juhtimist ja magistrikraadi saanud äriinfotehnoloogias, töötan pangas IT projektijuhina. Keila Baptistikoguduses teenin ülistuses ja koos abikaasaga oleme korraldanud Alfa kursuseid abielu ning teismeliste kasvatamise teemal. Kursuste autor on Alpha organisatsioon Londonis ning materjalid on tõlgitud ka eesti keelde. Lastekasvatamises pean tähtsaks laste kaasamist nii kodus erinevatesse tegemistesse kui ka kirikus teenimisse, et neil tekiksid vastavad harjumused ja tugev kuuluvustunne.